Akbank hesaptaki chip para nasıl kullanılır?

Axess kartınızda biriken Chippara‘yı kullanabilmek için alışveriş sırasında kasiyere Chip-paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Kasada Akbank teknolojisiyle uyumlu pos cihazı varsa dilediğiniz tutarda Chip-parayı anında alışverişinizin ödemesi olarak kullanabiliyorsunuz.

Akbank chip para nerede kullanılıyor?

Biriktirdiğiniz Chippara‘larınızı, axess işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Axess üye firmalarından alışveriş yaparken o mağazanın uyguladığı Chippara oranlarını öğrenebilirsiniz.

Akbank chip para Trendyolda geçiyor mu?

Chip para ödemesi için, ilgili Taşıma İş Ortağımızın Trendyol Express tahsilatını en az 2 sefer Akbank hesabından yapmış olması gerekmektedir. Chip para ödemeleri Akbank Banka Kartı, Axess ve Axess Business Kart asıl kartlarına Trendyol Express ödemelerini takip eden ay içinde yapılacaktır.

Akbank 1 chip para kaç TL?

Axess ile yaptığınız alışverişlerden chippara kazanırsınız. Kazandığınız chippara‘larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chippara = 1 TL değerindedir.

Akbank chip-para A101 de geçiyor mu?

Akbank POS’u olan tüm işyelerinde kullanabilirsiniz. 3 büyük market olan BİM-A101-ŞOK bunların hepsinde Akbank POS’u var neredeyse(az da olsa olmayan şubeleri var). BİM-A101-ŞOK’larda genellikle Akbank,YapıKredi,İş Bankası,Garanti POS’u bulunuyor.29 Oca 2022

Chip-para çekilir mi?

Alışverişinizde limitiniz yetersiz kalırsa veya mevcut bakiye yerine biriken chip paralarınızı kullanmak isterseniz, harcamanızı bu şekilde yapabilirsin. Ancak, Chip paralar nakit olarak kullanılmaz. Yalnızca bankanın anlaşmalı olduğu yerlerde kullanılır.27 Mar 2021

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın