Ankara Harikalar Diyarı kaç TL?

Ankara Harikalar Diyarına giriş ücreti bulunmaz. Girişler ücretsiz olmakla beraber içeride yapılan etkinliklere cüzi miktarlarda ödeme yapılmaktadır.22 Eki 2021

Harikalar Diyarı Lunapark neler var?

– Ankara Harikalar Diyarı lunaparkında adrenalini damarlarınızda hissedebilirsiniz. Park içerisinde, düğün salonları, hanımlar lokali, lunapark, go-Kart pisti, spor alanları, mangal alanları, amfi tiyatro gibi bölümler de yer alıyor.

Harikalar Diyarı Lunapark hangi kapı?

Durakta inip alt geçit ile karşıya gçince direkt 7 numaralı kapı geliyor.Çok büyük,her kapıdan giriliyor.Havuzlar mini göl gibi.Masal adası çok güzel. KAFETERYALAR,OTURACAK YERLER VAR.gezinti yolları,düğün salonu,muhteşem bir yer.Çok fazla giden yok bu yüzden çok temiz.Aman kirletmeyin,izinde vermeyin.Çok büyük.

Harikalar Diyarı Ankara kaça kadar açık?

Ziyaret saatleri: Genel itibariyle saat 9’da açılış yapılıyor. Yaz dönemindeki etkinlik sayısı nedeniyle geç saatlere kadar diyar açık kalıyor. Ancak kışın aktifliğin az olması nedeniyle akşam 19.00 gibi kapanış yapılıyor.

Harikalar Diyarı kaçıncı büyük park?

Harikalar Diyarı, Ankara’nın Sincan ilçesine bağlı Fatih semtinde bulunan ve 1 milyon 300 bin m²’lik alanıyla Avrupa’nın büyük parklarındandır. Yüzölçümü 1 320 000 metrekare olan park 5 Ekim 2004 tarihinde açılmıştır….Harikalar Diyarı (Ankara)

Harikalar Diyarı
İşletmeci Ankara Büyükşehir Belediyesi
Durum Etkin

8 satır daha

Harikalar Diyarı kışın açık mı?

Harikalar Diyarı Açılış & Kapanış Saatleri Harikalar Diyarı Saat 07,00 İtibariyle giriş yapabilirsiniz. Normalde saat 10.00 da kapanması gerekirken yaz kış uygulaması yapıldığından kışın erken kapanabiliyor-yazında geç saatte kapanabiliyor.

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın