BACTROBAN krem ne işe yarıyor?

BACTROBAN sadece cilt üzerinde kullanılan bir antibiyotiktir ve bakteriyel cilt enfeksiyonlarının tedavisi için kullanılır. Eğer; BACTROBAN‘ı kullanırken bir alerjik reaksiyon gelişirse (döküntü, bölgesel ağrı veya şişme) ilacı kullanmayı kesiniz ve doktorunuza söyleyiniz.

Bacoderm ne işe yarar Ekşi?

her türlü deri enfeksiyonunda işe yarayan ama doktorların özellikle oranızda buranızda çıkan ve günlerce duran devasa sivilceleri yok etmek için verdiği antibiyotik özellikle bir merhem. bir nevi eski kara merhem in modern versiyonu sayılır.

Bacoderm krem ne kadar süre kullanılır?

Tedaviye genellikle en fazla 10 gün devam edilir. 10 günden daha uzun kullanmayınız. örtülebilir. Eğer BACODERM‘in etkisinin çok güçlü veya zayıf olduğuna dair bir izleniminiz var ise doktorunuz veya eczacınız ile konuşunuz.

Bacoderm krem fiyatı ne kadar?

Sadece eczanelerde satılır.

Perakende Satış Fiyatı : 40.64 TL
Barkod : 8699569350132
Fiyat geçerlilik tarihi : 09.07.2022

BACTROBAN krem sivilceye sürülür mü?

Bakterilerin ciltte üremesini engelleyen antibiyotik bir kremdir. Dikişli yaralar, çıbanlar, iltihaplı akne (sivilce), kıl kökü iltihabı, çatlak veya sıyrıklar ve apseler gibi yaraların iyileşmesinde, yaralanma ve yaralanmalardan kaynaklanan yara enfeksiyonlarında kullanılır.6 Ağu 2022

Fucidin krem ne işe yarıyor?

FUCİDİN H, enfeksiyonun eşlik ettiği veya enfeksiyon riski taşıyan kontakt dermatit veya atopik dermatit dahil olmak üzere dermatit (genellikle enflamasyon, kızarıklık, kabuklanmış yara ve kaşıntı ile seyreden ve alerjik kaynaklı da olabilen ekzema tipi deri hastalıkları) tedavisinde kullanılır.

BACTROBAN krem kimler kullanamaz?

BACTROBAN‘ı aşağıdaki durumlarda DİKKATLİ KULLANINIZ Polietilen glikol içeren diğer pomadlarda olduğu gibi BACTROBAN‘ı da, özellikle bir böbrek hastalığınız varsa, hasarlı veya çatlamış geniş alanlara uygulamayınız. Özellikle orta veya şiddetli böbrek yetmezliği hastalarında kullanılmamalıdır.

BACTROBAN fiyatı ne kadar?

Sadece eczanelerde satılır.

Perakende Satış Fiyatı : 40.64 TL
Barkod : 8699522385522
Fiyat geçerlilik tarihi : 09.07.2022

BACTROBAN açıldıktan sonra ne kadar kullanılır?

Açıldıktan sonra hemen kullanılmalıdır. 10 gün süreyle haricen kullanılır. 25 °C’nın altında oda sıcaklığında saklayınız. Açıldıktan sonra sterilitesi bozulmadan kullanılabilir. Sadece haricen kullanılır 25 °C’nın altında oda sıcaklığında ışıktan korunmalı.

BACTROBAN krem içinde ne var?

formülü: bactroban krem %2, beyaz yumuşak parafin bazında %2 mupirosin içermektedir. koruyucu olarak, fenoksietanol ve benzil alkol içermektedir. mupirosin, pseudomonas fluorescensin fermentasyonu ile üretilen bir antibiyotiktir.

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın