Büro Yönetimi ve yönetici Asistanlığı kaç maaş?

Maaşını kontrol et İdari sekreterler ve yönetici sekreterleri, işe yeni başlandığında genel olarak aylık net ₺1.400 ile ₺2.546 arasında para kazandırır. 5 yıllık hizmetten sonra bu rakam, 45 saatlik bir çalışma haftası için aylık ₺1.655 ile ₺2.791 arasındadır.

Yönetici asistanı ne kadar maaş alır?

Kariyerinde Maaşlar

EN DÜŞÜK ORTALAMA
Yönetici Asistanı 7.290 9.120
Üst Yönetim Asistanı 8.420 10.530

2 yıllık büro Yönetimi ne iş yapar?

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bir önlisans programıdır ve bölümün amacı çalıştıkları şirketleri veya kurumları veya yerlerinin bütün bilgi ve belge işlerini yürütebilecek, bilgisayarı verimli ve etkili kullanacak kişileri yetiştirerek sektöre kazandırmaktır.

Büro Yönetimi okuyan ne olur?

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (MYO) mezunları nerelerde çalışır? Bölüm mezunları hukuk bürolarında, çeşitli kurum ve şirketlerde, belediyelerde, reklam ajanslarında, otellerde, turizm acentelerinde, finans kuruluşlarında, halkla ilişkiler ofislerinde iş bulabilir.25 Tem 2022

Asistanlar maaş alıyor mu?

Özellikle en düşük asistan maaşı 2 bin 300 lira olarak belirleniyor. Özel sektörde ve devlet sektöründe çalışan asistanların ortalama maaşı 3 bin 430 lira olarak biliniyor. Aynı zamanda asistanlar da en yüksek 4 bin 900 lira maaş alıyorlar.17 Ara 2020

Yönetici asistanı yükselir mi?

Yönetici Asistanının Görevleri Yönetici asistanları iş yönetimi ve organizasyon alanlarında oldukça önemli yetkilere sahiptirler. Bu nedenle yönetici asistanları, işlerinde profesyonelliği arttırma ve iş yönetimi becerilerini geliştirme ile kariyerlerinde yükselme imkanına sahiptir.

Büro memurları ne kadar maaş alır?

Kariyerinde Maaşlar

EN DÜŞÜK ORTALAMA
Büro Memuru 6.820 8.520

Büro Yönetimi ve yönetici Asistanlığı iş imkanı var mı?

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı mezunları başta özel kuruluşlarda yönetici asistanı olmak üzere belediyelerde, hukuk bürolarında, sigorta ve finans kuruluşlarında ve sağlık kurumlarında geniş istihdam alanlarına sahiptir.

2 yıllık büro Yönetimi ve yönetici Asistanlığı okunur mu?

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümü, ülkemizde son yıllarda en çok tercih edilen önlisans bölümleri arasında yer alıyor. 2 yıllık bir önlisans program olan Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (MYO) Bölümünde okuyanlar profesyonel büro yöneticileri, asistanları ya da sekreteri olabilir.26 Kas 2020

Asistan maaşı ne kadar oldu?

Asistan doktorların maaşı 2021 yılı için 7bin 300 lira olarak belirlenmişti. Maaş zammı ve enflasyon düzeltmesi ile birlikte doktorların 2022 yılı kazancı 8bin 950 lira olarak belirlenmiştir. Bununla birlikte asistan doktorların tuttukları nöbet başına da kazançları vardır.

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın