Cemre Solmaz’ın babası yok mu?

Ordu’nun Fatsa ilçesinde 13 Nisan 2000 tarihinde Dünya’ya gelen güzel fenomen anne babasının boşanması sonrası babası ile bağlarını koparmıştı. Sonrasında kendisi için çokta kolay olmayan bir hayat yaşamış ve TikTok platformunda attığı videoların beğenilmesi ile birlikte hayatı değişmiştir.

Cemre Solmaz Ordulu mu?

Cemre Solmaz 13 Nisan 2000 yılında Ordu Fatsa’da dünyaya gelmiştir. Yani Cemre‘nin şuan ki yaşı 21’dir. Aslen Ordulu olan güzel fenomen şu an İstanbul’da yaşamaktadır. Son yıllarda popülerliği kazanan Cemre Solmaz çekmiş olduğu TikTok videoları ile fenomen olmayı başarmıştır.

Cemre Solmaz hemşire mi?

Cemre SolmazHemşire – Hastane | LinkedIn.

Cemre Solmaz neden ünlü?

boş boş playback videolarıyla ünlü olup, menajeri haluk arslantaş sayesinde enes batur’la video çekmeye başladıktan sonra mı buldular bu özgüveni ya da onlar mı laf attırıyor artık bilemem, katıldıkları röportajlarda, youtube videolarında her yerde geçiriyorlar.

Emreyle Cemre Solmaz sevgili mi?

Emre Aslan ünlü TikToker Cemre Solmaz ile yepyeni bir aşka yelken açmıştı.10 Eyl 2022

Cemre Solmaz şuan nerede oturuyor?

2000 yılında Ordu’nun Fatsa ilçesinde dünyaya geldi. Şuanda İstanbul’da yaşayan Cemre Solmaz‘ın Youtube’da 1 milyondan fazla abonesi bulunmaktadır. Cemre Solmaz 2 yıllık hemşirelik eğitimi aldıktan sonra bir hastanede çalışmaya başlamıştır.

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın