Çin türkiye arası kaç saat?

Çin Türkiye‘nin 5 saat ötesindedir.20 Kas 2021

Çin uçakla kaç saat sürüyor?

İstanbul – Pekin uçuşu ortalama 9 saat 10 dakika sürmektedir.

Tayland Türkiye arası arabayla kaç saat?

Tayland‘ın yerel para birimi nedir? Türkiye‘den Tayland yaklaşık 9,5 saat sürüyor.

Çin ile Van arası kaç kilometre?

Van-Anyang (Çin) arası uçuş mesafesi toplam 6108 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 7 saat 30 dakika sürüyor.

Çin Türkiye arası deniz yolu kaç gün?

Çin‘den Türkiye‘ye gemi ortalama 18-20 günde gelmektedir. Ancak pandemi koşulları nedeni ile limandaki gümrük işlemlerinin yavaşlaması ve konteyner sıkıntıları nedeni ile bu süre 1-1,5 ayı bulabilmektedir.22 Kas 2021

Çin uçak bileti ne kadar?

Çin uçuşu ile ilgili bilgiler Ucuz Çin uçak bileti mi arıyorsunuz? Önümüzdeki 3 aylık dönemde İstanbul Çin 7.150 TL, İstanbul Çin 10.770 TL ve İstanbul Çin 15.130 TL.

Türkiyeden Çine kaç günde gidilir?

Ülkemizden Çin’e direkt uçuşların yanı sıra aktarmalı uçuşlar da düzenlenmektedir ve bu seferlerin sayısı oldukça sıktır. İstanbul‘dan Şanghay’a direkt uçuşlar yaklaşık 14 saat sürerken, Antalya’dan başlayan yolculuklarda bu süre yaklaşık 16 saate çıkar.

Çin ile Türkiye’nin arası nasıl?

Türkiye, Çin Halk Cumhuriyeti’ni Çin‘in tek yasal temsilcisi olarak kabul etmekte ve “Tek Çin” politikası izlemektedir. İki ülke, 1971’den sonra aralarındaki işbirliğini istikrarlı şekilde geliştirmişlerdir. Türkiye ile Çin Halk Cumhuriyeti arasında siyasi düzeyde bir sorun bulunmamaktadır.

Çin ne zaman gidilir?

Nisan, Mayıs, Eylül ve Ekim ayları Çin’in popüler bölgelerine turistik seyahat etmek için en uygun aylardır. Tabii buna paralel en yoğun dönemde… Bu dönemlerde iklim seyahat etmeye en uygun zamandır. Ne sıcaktan yanarsınız, ne de üşürsünüz.

Çin Almanya arası kaç saat?

Çin Halk Cumhuriyeti – Almanya Uçuşu

Min Fiyat 9.955,89 TL
En Çok Uçuş Yapan Firma Cathay Pacific
Günlük Ortalama Sefer Sayısı 37
En Kısa Uçuş Süresi 9s 55dk
Mesafe 7226 KM

1 satır daha

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın