Denflor ne işe yarar nasıl kullanılır?

Denflor Probiyotik takviye edici olan paket içerisinde 10 tane Denflor bulunuyor. Takviye olarak kullanılacak bir gıdadır. Denflor takviye ilacı su veya yoğurt ile karıştırılarak kullanılabilir. Denflor kullanımı için yaş grubu 4-10 yaş grubu yanı sıra 11 yaş üstü kişilerin de kullanmasında sakınca bulunmamaktadır.

Denflor ne zaman kullanılır?

Denflor probiyotik mikroorganizma içeren takviye edici gıda 10 saşe içindekiler: Hacim arttırıcı, izomat, (e 953) saccharomyces boulardii, hacim arttırıcı mannitol (e 421), aroma arttırıcı (tuttu frutti meyve aroması) günlük alım dozu: Tercihen yemek zamanı dışında çocuklarda (4-10 yaş grubu) günde 1 saşe, 11 yaş ve …

Denflor kimler kullanabilir?

Denflor saşe 4-10 yaş grubu çocuklar ile 11 yaş üstü yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Denflor kimler kullanamaz?

GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ.

Denflor ishale iyi gelir mi?

bitmez-tükenmez ishal durumunda işinize en çok yarayacak reflor’un muadillerinden, yerli üretim bir probiyotik nane. kapsül olarak direkt yutulan ve suya, yoğurda takviye edilip tüketilen iki çeşidi var.

Diyaflor toz ne işe yarar?

Diyaflor(SACCHAROMYCES BOULARDİ+Zn) ile Saccharomyces boulardi patojen olmayan bir maya Kontrollü olarak yapılan klinik çalışmalarda S.boulardi’nin çeşitli bağırsak hastalıklarının önlenmesi ve tedavisinde etkili olabildiği görülmüştür.Akut ishal , Bebeklerde ishal ve Seyahat ishali antibiyotik ile ilişkili ishal …14 Eki 2020

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın