Fethiye otogardan Ölüdenize nasıl gidilir?

Fethiye Otobüs Terminali’ne ulaştıktan sonra ise minibüslere binerek ortalama 40 dakikada Ölüdeniz’e ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha konforlu ve hızlı bir çözüm isterseniz Dalaman Havalimanı’ndan taksiye atlayabilir veya transfer araçlarından birini kullanarak da kolaylıkla Ölüdeniz’e varabilirsiniz.

Kelebekler Vadisi Fethiye arası kaç km?

Fethiye ile Kelebekler Vadisi arası kaç km, sorusunun cevabı ise ortalama 30-32 km‘dir. Fethiye‘ye ulaştıktan sonra yaklaşık 30 km yol alarak Kelebekler Vadisi‘ne gelebilirsiniz. Ulaşım için kullanabileceğiniz bir diğer yöntemse yürüyüştür.20 Kas 2021

Fethiye Ölüdeniz kaç TL?

2022 yılı Ölüdeniz Kıdrak Tabiat Parkı giriş ücreti (Kumburnu Plajı) aşağıdaki gibidir: Kişi başı giriş ücreti: 13 TL. Motorsiklet ile giriş ücreti: 26 TL. Otomobil giriş ücreti: 39 TL.

Fethiye Ölüdeniz nereye yakın?

Ölüdeniz, Muğla ilinin Fethiye ilçesine bağlı bir mahalledir. Ölüdeniz kumsalı %82 oyla 2006 yılında dünyanın en güzel kumsalı seçilmiştir. Belde, turizm açısından oldukça gelişmiştir.

Ölüdeniz e giriş paralı mı?

Mavi ve turkuaz karışımı denizi ve çevresindeki doğal güzellikleriyle birlikte yaz aylarının vazgeçilmez plajlarından biri olmaktadır. Giriş ücreti olarak 10 TL talep edilen Ölüdeniz Plajı’nda şezlong kiralama ücreti ise ortalama 30 TL’dir.1 Tem 2022

Kelebekler Vadisi nerelerde var?

Kelebekler Vadisi, Muğla ili, Fethiye ilçesi Ölüdeniz belde sınırları içerisinde bulunan vadi.

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın