Getir uygulaması kapıda ödeme var mı?

Ödemeler iki şekilde gerçekleşiyor: dijital ve kapıda ödeme. Dijital ödeme için yalnızca bir sefer sisteme tanımladığınız banka veya kredi kartınız ya da elinizde bulunan İstanbul Kartınız yeterli!

Getir kapıda ödeme neden yok?

Getir uygulamasında sadece Getiryemek bölümünde ‘restoran getirsin’ alanı seçildiğinde kapıda ödeme seçeneği sunulur. Bunun dışındaki sipariş ve alışverişlerde online ödeme yöntemleri kullanılır. Online ödemelerde ise kredi kartı, banka kartı ya da İstanbulkart kullanılabilir.8 Haz 2022

Getirde nakit ödeme yok mu?

GETİR’DE NAKİT ÖDEME VAR MI? Sadece kredi kartı ödemesi mevcut.11 Nis 2020

Şok kapıda nakit ödeme var mı?

Merhaba, Cepte Şok siparişlerinizde sadece online ödeme seçeneği bulunmaktadır. İlginiz için teşekkürler. Kapıda ödeme olsaydı inanın çokk müşteri olurdu.

Getir kaç tl üzeri kargo bedava?

Getir uygulamasından yapacağınız 60 TL ve üzeri alışverişlerde getirme ücreti alınmıyor. Bu tutarın daha altında bir siparişiniz olursa 6,99 TL kadar bir getirme ücreti ve poşet ücreti sipariş tutarınızın totaline yansıtılıyor.

Kapıda ödeme kimler yapabilir?

Kapıda ödeme, kredi kartı ya da internet bankacılığı kullanmayan müşteriler için e-ticarette kullanılan ödeme yöntemidir. Kapıda ödeme ile, müşteriler kredi kartı bilgisi girmeden ürünü satın alır. Daha sonra kargo firması tarafından ürünün teslimi sırasında ödemesini gerçekleştirir.16 Ara 2021

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın