Google Play ödeme nasıl iptal edilir?

Yeni gerçekleştirdiğiniz bir uygulama veya uygulama aboneliği satın alma işlemini iptal etmek için: Uygulamalarınız sayfasını ziyaret edin….Bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

 • Google Payments’ta oturum açın.
 • Sipariş ayrıntılarında Yönet’i tıklayın.
 • Aboneliği iptal et’i tıklayın.
 • Google Play geri ödeme nedir?

  Geri ödeme talebi oluşturabilmek için öncelikle uygulama satın alma ya da uygulama içi satın alma işleminin üzerinden 48 saat geçmemesi gerekiyor. Film, kitap ya da farklı bir içerik satın aldıysanız satın alma işleminin üzerinden 48 saatten fazla süre geçse bile geri ödeme talebi oluşturabilmeniz mümkün.31 Ağu 2022

  Google Play para iadesi nasıl yapılır?

  İade etmek istediğiniz siparişi bulun. Geri ödeme iste veya Sorun bildir’i seçin. Durumunuzu açıklayan seçeneği işaretleyin. Formu doldurun ve geri ödeme almak istediğinizi belirtin.

  Google Play geri ödeme yapıyor mu?

  Not: Bir uygulamayı veya oyunu, geri ödeme almak için yalnızca bir kez iade edebilirsiniz. Uygulamayı veya oyunu tekrar satın alırsanız geri ödeme alamazsınız. Geri ödeme yapılırsa öğeye erişiminizi kaybedersiniz.

  Kredi kartı ile yapılan işlem nasıl iptal edilir?

  Eğer gelen ödeme kredi kartı ile yapılmışsa, hangi bankanın sanal posu üzerinden ödeme tamamlanmış ise, o bankanın sanal pos paneline giriş yaparak, gelen ödemeyi iptal etmeniz gerekir. Sistem üzerinde bir siparişin durumunu iptal edildi olarak işaretlediğinizde, o siparişde ücret iadesi yapılmaz.

  Otomatik ödeme talimatı nasıl iptal edilir?

  Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl İptal Edilir? Daha önceden otomatik ödeme talimatı vermiş olduğunuz faturalarınız veya diğer giderlerinizi iptal etmek için bankanın internet bankacılığı şubesine girerek veya direkt olarak banka şubesine giderek iptalini sağlayabilirsiniz.3 Ağu 2017

  Mobil ödeme üyeliği nasıl iptal edilir?

  Hattınızı Mobil Ödemeye kapatmak için (Bireysel Hat Müşterileri) 0850 622 60 60 numaralı Paycell Müşteri Hizmetleri’ni ve 532’yi arayabilirsiniz. Kurumsal hat sahipleri şirket yetkilisine başvurabilir. Şirket yetkilisi tarafından hat mobil ödemeye kapatılabilir.

  Google Play hesaptan nasıl çıkılır?

  Telefonunuzdan Google hesabını veya başka bir hesabı kaldırma

 • Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın.
 • Şifreler ve hesaplar’a dokunun. …
 • “Hesaplar” bölümünün altında kaldırmak istediğiniz hesaba. …
 • Onaylamak için Hesabı kaldır.
 • Daha fazla öğe…

  Lütfen İçeriği Puanlayın

  0 / 12

  Your page rank:

  Yorum yapın