Harikalar Diyarı Ankara kac tl?

Harikalar Diyarı Parkı’nı ve Masal Adasını ziyaret etmek ücretsiz.

Ankara Harikalar Diyarı saat kaça kadar açık?

Ziyaret saatleri: Genel itibariyle saat 9’da açılış yapılıyor. Yaz dönemindeki etkinlik sayısı nedeniyle geç saatlere kadar diyar açık kalıyor. Ancak kışın aktifliğin az olması nedeniyle akşam 19.00 gibi kapanış yapılıyor.

Gaziantep Harikalar Diyarı içinde ne var?

Su kızağı, rafting, eğlence parkı, atlama kulesi, dönen disk, mini jet, dağ rallisi, alpin treni, korku tüneli ve daha bir çok eğlence aracının bulunduğu tema parka, Gaziantep‘in yanı sıra çevre illerden de çocuklar geliyor. Öte yandan yetişkinler de yoğun ilgi gösteriyor.

Harikalar Diyarı Ankara ne yapilir?

Açık otoparkları, parkın konseptine uygun tasarlanmış yapıları, go-kart, kaykay pisti, model gemi yüzdürme alanı, model araba pisti, halı sahalar, basket sahaları, tenis kortları ile ziyaretçilerini ağırlayan Harikalar Diyarı, Ankara‘nın huzur ve eğlenceyi bir arada sunan konsept mekanlarının başında gelmektedir.

Harikalar diyarinda mangal yakılıyor mu?

Ayrıca diğer parklardan artısı herşey apayrı. Mangal yeri , masal adası, trenle gezmeler, lunapark, oyun alanları, düğün salonları, kafeteryalar vs. Her yer birbirinden bağımsız hangisini yapmak isterseniz orada bulunabiliyorsunuz.

Harikalar Diyarında piknik yapılır mı?

Harikalar Diyarı, Park Alanları, Reaksiyon alanı ve Piknik alanı olarak Ülkemizin ve Avrupa’nın En Büyük Parkı olma özelliğine sahiptir.

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın