Hoppa kadın ne demek?

Yaşına uygun davranışlarda bulunmayan kişiler hoppa anlamı üzerinden kullanılır. Aynı zamanda şımarık ya da serbest gibi kelimeler üzerinden de ifade edilir.23 Ağu 2022

Hoppa tip nedir?

Yaşına uymayan davranışlarda bulunan, delişmen, serbest, koket, ağırbaşlı karşıtı. Çelebi tipinin başka bir adı.

Hafif hoppa ne demek?

hafiflikler yapan, delismen kisi.

Kadınların Harbisi ne demek?

2 . sıfat, mecaz doğru, hilesiz, temiz, mert: “camiada onu pek ciddiye almazlar ama ben severim, harbi kızdır.”- a. ümit. harbi kız maskülen yanları ağır basan kızları ifade etmek için kullanılır. ya da örnekteki gibi doğru olan kız biraz erkeksidir, erkekçedir.

At suratlı kadın ne demek?

şeklen yüzleri normalden uzun, elmacık kemikleri belirgin, alınları açıktır. ortak özellikleri göreceli uzun boylu olmaları ve kendilerini güzel sanmalarıdır. güzellik yarışmalarında bol bol görülecek hatunlardır.

Hobaa ne demek?

Bir Angara terimidir, özellikle kafaları kıyak oldugunda ve çok sevdikleri bir oyun havası caldıgında söylerler. hocanın test beklediğiniz sınavını klasik yapacağını açıklamasından sonra da kullanılabilir.

Obaaa ne demek?

bir atışma sırasında kalabalık tarafından nida edilen kişi yerin dibine girebilir. tabi kontra yeteneği yoksa. rakı&fasıl ortamlarında sıklıkla duyulan nida.

Meşrepli ne demek?

Meşrep TDK kelime anlamı. TDK açısından mezhep kelimesine karşılık, ‘Yaratılış, mizaç, huy ve davranış’ şeklinde ifade edilmektedir. Yani bir kişinin takındığı karakteri ve tavırları ile beraber davranışları üzerinden de ele almak mümkün.2 Ağu 2020

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın