İDO kimlere ücretsiz?

%40 ve üzeri oranında engeli bulunan Nüfus Cüzdanına özürlülük durumu yazılmış olan Engelli İstanbulkart sahibi misafirlerimiz temassız turnikeden geçerek iç hat deniz otobüsü ile Eskihisar Topçular ve Sirkeci Harem araba vapuru seferlerimizde ücretsiz seyahat edebilirler.

İDO bilet kaç yaşa kadar ücretsiz?

9. İNDİRİMLİ BİLETLER

ÇOCUKLAR ( 0-66 ay) Ücretsiz Nüfus cüzdanı veya resmi belge
ÖĞRENCİ (6-24 yaş) 10 % indirim Resmi öğrenci belgesi ve nüfus cüzdanı.
BASIN KARTI SAHİPLERİ 10 % indirim Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından verilen basın kartı

3 satır daha

İDO ücretli mi?

İDO Eskihisar Topçular Araba Vapuru Yaya Yolcu Geçiş Ücretleri – 2022. 2022 Eskihisar Topçular İDO yaya yolcu fiyatları şu şekildedir.İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 9.00 TL öğrenci ise 6.00 TL’dir. Otomobil, Minivan, Jip ve Panelvan araçların geçisinde araç içinde bulunan yolculardan ekstra ücret alınmamaktadır.

İDO sefer iptal olunca bilet iade edilir mi?

İptal/iade işlemlerini hemen başlatmak için ilgili alanları doldurmalısınız. Satın aldığınız seyahat biletine ait iptal/iade koşullarına ait bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. *Gişe ve acenteden alınan biletlerin iptal/iadesi ancak gişe ve acente üzerinden yapılabilmektedir.

İDO Para nasıl harcanır?

idoPara nasıl harcanır? Sea&Miles’da kazanılan idoParalar ile alınan biletler, ödül bilet olarak adlandırılır. idoParalar ile ödül bilet alımı, www.ido.com.tr adresinden İDO Mobil uygulaması üzerinden yapılabilir. Ödül biletlerle yapılan yolculuklardan idoPara kazanılamaz.

Idoda sigara içiliyor mu?

İdo‘da her yerde sigara içmek serbest!

İDO ne kadar yakar?

TİP ADET YAKIT TÜKETİMİ (Lt/Mil)
DENİZ OTOBÜSLERİ
449 Yolcu 17 18-30
400 Yolcu 5 20
350 Yolcu 3 20

33 satır daha

İDO neden kaldırıldı?

Bursa’nın Mudanya ve Balıkesir’in Bandırma ilçesinde arabalı vapur seferlerini yürüten İstanbul Deniz Otobüsü arabalı seferlerini iptal etti. Yakıt, bakım-onarım ve işçilik maliyetlerini gerekçe gösteren İDO, 20 yıldır Mudanya ve Bandırma’ya araç taşıyan feribotlarını hattan çıkartarak İBB’ye iade etti.13 Haz 2022

İDO ne kadar?

İdo Bursa-Yenikapı bilet fiyatları 2022 ocak ayında en uygun promosyon bilet 37 TL, ekonomi sınıfı 56 TL, business sınıfı 101 TL, first class 650 TL’dir.

İDO özel mi devletin mi?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin (İDO) yüzde 100 oranındaki hissesinin özelleştirilmesi ihalesinin nihai pazarlık sonucu ihaleyi, 861 milyon dolarlık teklifle Tepe-Akfen-Souter-Sera Ortak Girişim Grubu kazandı.

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın