Ilber Ortaylı neden Bosandi?

Talip Özdolay’ın kızı Ayşe Özdolay ile evlendi ve bu evlilikten Tuna adında bir kızı oldu. Daha sonra 1999 yılında eşinden boşandı. Ortaylı, bilgisayar ve İnternet kullanmayı sevmemektedir.

Ilber Ortaylı Ne profesörü?

Tarih Profesörü, Osmanlı Tarihçisi, Siyaset Bilimci, Akademisyen, Tarihçi. Tarih Profesörü, Araştırmacı Yazar. 1947 yılında Bregenz, Avusturya`da bir göçmen kampında Kırım Tatarı bir aileden, uçak mühendisi Kemal Ortaylı‘nın oğlu olarak dünyaya geldi.

Ayşe Ortaylı Kimdir?

ilber ortaylı‘nın eski eşidir. 1981-1999 yılları arasında evli kalmışlardır. 1982’de bu evlilikten tuna ortaylı dünyaya gelmiş. özdolay ayrıca mersin eski senatörü dr. talip özdolay’ın kızıdır.9 Tem 2016

Ilber Ortaylı hiç evlenmedi mi?

1981 yılında Mersin senatörü Dr. Talip Özdolay’ın kızı Ayşe Özdolay ile evlendi ve bu evlilikten Tuna adında bir kızı oldu. 1999 yılında boşandı. İlber Ortaylı‘nın ayrıca çocukluğundan beri büyük bir tutku ve özenle biriktirdiği minyatür otomobillerden oluşan büyük bir koleksiyonu vardır.

Ilber Ortaylı ne ameliyatı geçirdi?

İlber Ortaylı on Instagram: “Açıklama: #ilberortayli katarakt ameliyatı oldu. Geçmiş olsun dilekleri için teşekkür etti.”8 Oca 2018

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın