Istanbul ankara otobüs kaç saat Kamil Koç?

İstanbulAnkara arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 6 saat 40 dakika sürmektedir.

Metro Turizm ankara istanbul arası kaç saat?

Bu iki şehir arasındaki mesafe ortalama 450 km. kadar olmaktadır. Bu mesafe 6 saat kadar bir zamanda alınabilmektedir. Sorunsuz bir şekilde yapılacak olan seyahatler için otobüs tercihleri çok fazla kullanılmaktadır.

Ankara Esenler otobüs kaç saat?

AnkaraEsenler arası otobüs yolculuğu ortalama 5sa 44dk sürmektedir.

İstanbul Ankara kaç saat sürüyor?

Ankara ile İstanbul arası kara yolculuğu mesafesi 450 km‘dir. Bu süre 5 saate yakın sürmektedir. Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? Araba ile İstanbul Ankara arası 4 buçuk saat, otobüs ile 5 saat sürmektedir.31 May 2021

İstanbul Ankara yolu ne kadar sürer?

İstanbul ile Ankara arasındaki mesafe, otoyollarda 447 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 401 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 4 saat ve 35 dakika zaman alır ve Kocaeli, Koşuyolu, Büyükbakkal, Sultanbeyli, Atatürk, Dilovası ve Körfez üzerinden geçer.

Kamil Koç en hızlı yolculuk nedir?

Ekspres Sefer Nedir? Kamil Koç tarafından yolcularına vakit kazandırma amacıyla geliştirilen ekspres seferler, yolculuk esnasında harcanan zamanı en aza indirerek size hızlı ve zahmetsiz bir yolculuk imkanı tanıyor.3 Oca 2020

Kamil Koç İstanbul ankara kaç lira?

Ankara – İstanbul arası otobüs bileti fiyatları 299.00 TL’den başlamaktadır. Bu seferler için ortalama bilet fiyatları yaklaşık olarak 315.45 TL’dir.

Kamil Koç otobüs tuvalet var mı?

🚽 Kamil Koç otobüslerinin tuvaletleri var mı? Evet, tüm Kamil Koç otobüslerinde tuvalet var.

Ankara İstanbul otobüs kaç kilometre?

Ankaraİstanbul arası karayolu ile 454 km‘dir.

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın