Müslüm Gürses Kaç tane şarkısı var?

2014 yılında Gürses‘in Kadırga Müzik firmasındaki son şarkıları Benden Bu Kadar / Son Şarkılarım adı altında yayımlandı. Bu albümde Gürses‘in 6 yeni şarkısı yayımlandı. Aynı yıl Elenor Müzik şirketinin patronu Muhteşem Candan, Gürses‘e ait daha önce resmi olarak yayımlanmamış 104 şarkının olduğunu açıklamıştır.

Yıllar utansın şarkısının sözleri kime ait?

levent bektaş çok güzel yazmış, yılmaz tatlıses inanılmaz bestelemiş, baba inletmiş. gönül de açmazsa solacak elbet, çiçeklerle dolu dallar utansın. ankara ulus’taki pavyonların civarındaki hala neden gittiğimi bilmediğim berberimde tanıştığım introsuna kurban şarkıdır.

Müslüm Gürses en damar şarkısı hangisi?

Müslüm Gürses‘in en çok sevilen şarkıları arasında yer alan “Unutamadım” çok renkli ve çok sesli müzik yaşamında, dinleyiciye sunduğu pek çok sevilen şarkıdan sadece bir tanesidir. Tartışmasız bir Müslüm Baba klasiği olan olan şarkı, damar şarkılar arasında ilk sıralarda yer alır.16 Kas 2018

Utansın şarkısını kim söylüyor?

Müslüm Gürses – Yıllar Utansın (Official Audio) – YouTube.16 Eyl 2015

Tanrı istemezse ilk kim söyledi?

Tanrı İstemezse, sözleri Ali Avaz’a müziği Mustafa Sayan’a ait, Sezen Aksu tarafından “Şarkı Söylemek Lazım” albümünde seslendirilerek yer verilen şarkıdır.

Müslüm Gürses Alevi mi?

Müslüm Gürses, “Arap Alevisi” olduğunun bilinmesini istemezdi! Bundan da emin değilim. Çünkü: Doğduğu, Urfa-Fıstıközü bir Türkmen köyü.16 Kas 2018

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın