Rafet El Roman ailesi nereli?

Yaşam öyküsü 1970 yılında ailesi Almanya’ya işçi olarak gittiğinde yedi yaşına kadar Uzunköprü Ömerbey köyünde anneannesi ile birlikte yaşadı. Birinci sınıfı köyde okuduktan sonra Almanya’ya ailesinin yanına gitti. Öğrenimini Almanya’da tamamlayan Rafet El Roman, 16 yaşında şarkı sözleri yazıp beste yapmaya başladı.

Rafet El Roman imamlık yaptı mı?

El Roman, imam olduğuyla ilgili çıkan haberlere de “Çocukluğumda kuran kursuna gittim. Sesim güzel diye ezanları, ilahileri bana okuturlardı. Oradan müezzin Rafet diye adım kaldı” sözleriyle açıklık getirdi.7 May 2021

Rafet El Roman hangi ülkede yaşıyor?

1970 yılında ailesi Almanya’ya işçi olarak gittiğinde yedi yaşına kadar Uzunköprü Ömerbey köyünde anneannesi ile birlikte yaşadı. Birinci sınıfı köyde okuduktan sonra Almanya’ya ailesinin yanına gitti.

Rafet El Roman simdi kiminle evli?

1996 yılında evlendiği manken Tuğba Altıntop’tan 2003’te boşandı. Bu evlilikten Su (d. 2000) ve Şevval (d. 2003) adında iki kızı, sevgilisi Yeşim Eryıldırım’dan Edvan (d. 2010) adında bir oğlu var. 2014 yılında Ceren Kaplakarslan ile Almanya’da evlendi.

Şef Rafet ince nereli?

1981 Konya-Ereğli doğumlu olan Şef Rafet İnce, mesleğe Tekirdağ Anadolu Turizm Meslek Lisesi’nde başladı.

Rafet El Roman Sinem kim?

Turkpopmuzik.net – Sanatçı – Sinem. Almanya Stuttgart’ın bir ilçesi olan Pforzheim’da 23.08.1985 yılında doğdu. Annesi ve babası çok genç yaşta Almanya’ya gelmiş. Babası Tarsus’lu ve Elektronik mühendisi ve annesi Tunceli Pülümür’lü ve ev hanımı.

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın