Sabiha Gökçen’e giden otobüsler nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Sabiha Gökçen Havalimanına hangi otobüs gider?

  • 122H. S.GÖKÇEN HAVALİMANI / YENİŞEHİR – 4.LEVENT METRO.
  • 130H. DENİZ HARP OKULU – SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI.
  • 131C. SABİHA GÖKÇEN H.L./SULTANBEYLİ – NECİP FAZIL METRO.
  • 132H. PENDİK/PENDİK YHT – SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI.
  • 16S. S. G. HAVALİMANI – UZUNÇAYIR METROBÜS/HAREM PERONLAR.
  • E-10. …
  • E-11. …
  • E-3.

Daha fazla öğe…

Sabiha Gökçen’e ulaşım nasıl?

Metroyla havalimanına ulaşabilmek için de Tavşantepe-Kadıköy Metro hattının Soğanlık durağında inmeniz ve 16S ya da E-10 otobüslerinden birine binmeniz gerekiyor. Metro Kartal’dan Tavşantepe’ye kadar uzatıldığından, metrodan Pendik durağında inip taksiyle hava limanına daha kolay ulaşabilirsiniz.

İETT ile Sabiha Gökçen nasıl giderim?

İETT Otobüsleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na Ulaşım * İETT Belediye Otobüsleri’nin E-3, E-9, E-10, E-11, 16S, SG1, SG2, 122H, 132H ve 131C numaralı hatlarını içeren toplam 10 hat ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Burulaş Sabiha Gökçen kaç TL?

Havaist İstanbul Havaalanı Otobüsleri Sabiha Gökçen Havalimanı İle İstanbul Havalimanı arası Bilet fiyatı : Sabiha Gökçen Havaist ücreti : 67.00 TL‘dir.

Sabiha Gökçen’e otobüs var mı?

SABİHA GÖKÇEN’E HANGİ OTOBÜSLER GİDİYOR Sabiha Gökçen Havalimanı’na birçok otobüs gidebilmektedir. Bunlar; 132H, E9, 130H, E10, E11, SG1, 16S, E3, SG2, 122H, KM22, MR60 numaralı otobüslerdir.4 Eyl 2021

Sabiha Gökçen’e en yakın metro durağı hangisi?

Marmaray+Metro Anadolu Yakası’ndan size en yakın duraktan metroya binecek, Kartal durağında ineceksiniz. Kartal metro durağının önünden bineceğiniz KM22 no’lu belediye otobüsü ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen’e metrobüs gidiyor mu?

2 – AVRUPA YAKASINDAN SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI’NA METROBÜS + METRO İLE ULAŞIM. Avrupa Yakası’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelebilmek için Avrupa yakasındaki size en yakın metrobüs durağından metrobüse binmeli, Anadolu yakasına geçtikten sonra Uzunçayır metrobüs durağında inmelisiniz.

E 11 Sabiha Gökçen kaç dk?

E11 (Kadiköy –Sabiha Gökçen Havalimani), her gün çalışıyor. Ek bilgi: E11 hattında 20 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 52 dakika.

Sabiha Gökçen’e-10 nereden kalkıyor?

E-10 (İETT) E-10 otobüs hattının ilk durağı Kadiköy – Rihtim1 Peron Yönü olup son durağı Sabiha Gökçen Havalimani – (Peron) Yönü durağıdır. E-10 (Kadiköy –Sabiha Gökçen Havalimani), her gün çalışıyor.

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın