Sen Çal Kapımı sezon finali ne zaman?

2. sezonu 9 Haziran 2021 tarihinde yayımlanan 40. bölüm ile başladı ve 8 Eylül 2021 tarihinde yayımlanan 52. bölümü final yaparak sona erdi.

Sen Çal Kapımı dizisi bitiyor mu?

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı ve birbirinden keyifli 52 bölümü geride bırakan “Sen Çal Kapımı” dizisinin dün akşam final bölümü yayınlandı.

Sen Çal Kapımı kaç bölüm sürecek?

Dizinin başrollerini, Hande Erçel ve Kerem Bürsin paylaşmaktadır. 2 sezondan oluşan dizi 8 Eylül 2021 tarihinde yayımlanan 52. bölümü ile final yaparak sona erdi.

Sen Çal Kapımı hangi bölümde final olacak?

Sen Çal Kapımı 52. bölüm (Final) – YouTube.8 Eyl 2021

Sen Çal Kapımı nasıl bitti?

SEN ÇAL KAPIMI FİNAL ÖZETİ Eda, doğumu Serkan’ın yaptırmasını ister, Serkan ise onu hastaneye yetiştirmekte kararlıdır. Bu arada herkes farklı nedenlerle hastanede bir araya gelir, bir tek Eda ve Serkan yoktur. Çekimleri tamamlanan dizinin oyuncuları ise son set gününde duygusal anlar yaşadı.8 Eyl 2021

2022 Sen Çal Kapımı ne zaman başlayacak?

Oyuncu kadrosunda; Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yanı sıra Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Elçin Afacan, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt ve Sinan Albayrak gibi birçok başarılı isimleri barındıran dizi 9 Haziran Çarşamba itibarıyla her Çarşamba saat 20.00’de yeni bölümleriyle FOX’ta.

Sen Çal Kapımı 2 sezon ne zaman başladı?

Dizi 2. sezon ilk bölümüyle 9 Haziran Çarşamba akşamı Fox TV’de olacak. Sen Çal Kapımı‘nın yeni sezon hikayesi ise 5 yıllık zaman atlaması ile başlayacak.14 May 2021

Sen Çal Kapımı aydan diziden ayrıldı mı?

Sen Çal Kapımı‘ dizisinin ‘Aydan Bolat’ı Neslihan Yeldan’dan, diziye duygusal veda mesajı!..13 Ağu 2021

Sen Çal Kapımı yeni sezonu ne zaman başlıyor?

39. bölümle ilk sezon finalini yapan Sen Çal Kapımı dizisinin yayıncısı Fox TV, #YenidenBulaşacağız etiketiyle yeni sezonun müjdesini verdi. Dizinin yeni sezonu, 9 Haziran 2021 tarihinde başlıyor.

Sen Çal Kapımı bugün niye yok?

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı dizinin bayram nedeniyle düşen reytingler ve reklam gelirleri nedeniyle ekrana gelmediği, başka özel bir nedenin olmadığı öğrenildi.

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın