Shopier ödeme sistemi nedir?

Shopier; kendinize ait sanal bir dükkan oluşturabildiğiniz, internet üzerinden müşterilerinize satış yapıp ödeme alabildiğiniz, anlaşmalı kargo hizmetleri ile gönderilerinizi çok avantajlı koşullarda yapabildiğiniz uçtan uca bir e-ticaret çözümüdür.

Shopier kime ait?

Herkes için hızlı ve güvenli satış imkanı sunan yerli girişim Shopier, e-ticarette yeni bir çığır açacak. Girişimin kurucularından Ozan Süner, mevcut e-ticaret pazarında kullanılan yöntemlerin belli ihtiyaçlara cevap verememesinin fikirlerine çıkış noktası oluşturduğunu söyledi.1 Haz 2016

Shopier için şirket açmak gerekli mi?

Shopier için şirket gerekli mi? Shopier kullanmak için şirket kurmak gerekmez. Firma, ticari üyelik yanında bireysel üyelik için de destek vermektedir.11 Eyl 2022

Shopier nasıl çalışır?

Dükkanınızı ziyaret eden müşterileriniz, Shopier‘e üye olmalarına gerek kalmadan alışveriş yapabilirler. Ödemelerini kredi kartı, banka kartı veya ön ödemeli kart ile tamamlayabilirler. Siparişinizi teslim etmeniz ardından ödemeniz banka hesabınıza aktarılır.

Shopier yüzde kaç alıyor?

Shopier Komisyon Oranları Nasıldır? Yapılan satış bedeli üzerinden yüzde 2,99’dan başlayan oranlarla işlem bedeli ve 49 kuruşluk sabit bedel kesintisi yapan Shopier, satış yapılmadığı takdirde kullanıcılarından herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Shopier ödeme kaç günde gelir?

Shopier mobil uygulamalarında (iOS ve Android): ödemeler müşterinize hizmeti sunmanızın ardından ilk çarşamba günü banka hesabınıza aktarılır.

Shopier ödeme nasıl alınır?

Müşterilerinizden kredi kartı veya banka kartı ile ödeme alabilirsiniz. Ödeme almaya başlamak için ürününüzü satışa çıkartmanız yeterli.

Shopier satıcı öder ne demek?

Alıcı öder seçeneği, kargo ücretinin alıcı tarafından kargo teslimi esnasında kargo firması yetkilisine ödeneceği anlamına gelir. Satıcı öder seçeneğinde ise, alıcı teslimat anında ek bir ödeme yapmaz, kargo ücreti satıcı tarafından karşılanır.

Shopier ne kadar güvenli?

Shopierden Alışveriş Güvenli mi? Shopier dükkanında satıcı, kredi kartı ile ödeme alabilir. Satıcı Sanal POS kullanmadan müşterilerinin kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapmasını mümkün kılar. Shopier‘e üye olan alıcılar, kredi kartı / banka kartı ile ödemelerini güvenilir bir şekilde yapabilir.15 Mar 2022

Shopier hangi kargo ile çalışıyor?

Shopier‘in anlaşmalı kargo hizmetini kullanarak MNG Kargo, PTT Kargo veya Yurtiçi Kargo firmaları ile çok avantajlı fiyatlardan kargo gönderimi yapabilirsiniz.

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın