Spotify öğrenci kaç yıl kullanılır?

Geçerli bir yüksek okulda veya üniversitede kayıtlı olan bir öğrenciysen ve 18 yaşından büyüksen yararlanabilirsin. Premium Öğrenci‘yi 4 yıla kadar kullanabilirsin.

Spotify öğrenci 1 senelik mi?

Koşulları karşılayan yüksek okul/üniversite öğrencileri, Premium Öğrenci indiriminden (en fazla 4 yıl boyunca) yararlanmaya devam etmek için öğrenci durumlarını her yıl yenilemelidir.

Spotify öğrenci Üyeliği ne zaman onaylanır?

Doğrulamak için yüksek okul/üniversite portalında oturum açman veya kayıt belgeni yüklemen istenir. SheerID, koşulları karşıladığını onaylamak için sana e-posta gönderir. Bu işlem birkaç gün sürebilir.

Spotify Premium yenileme nasıl yapılır?

İş ortağı Premium planları

 • spotify.com/account sayfasında oturum aç.
 • Planın altındaki PLANI DEĞİŞTİR seçeneğine tıkla.
 • Spotify Free bölümüne git ve PREMIUM‘U İPTAL ET seçeneğine tıkla.
 • Onay mesajına kadar ilerle.
 • Sonraki faturalandırma tarihinde hesabının ücretsiz hizmete geçmesini bekle.
 • Daha fazla öğe…

  Spotify bir ay ödenmezse ne olur?

  Aylık ödeme alınamadığında Premium üyeliğini hemen kaybetmezsin. Sonraki birkaç gün boyunca ödeme almaya çalışırız. Ödeme bilgilerini Planın bölümünde yer alan hesap sayfandan kontrol edebilir veya güncelleyebilirsin.

  1 yıllık Spotify kaç TL?

  Spotify‘ın yeni yıllık üyelik paketi sadece 139 TL.

  Spotify öğrenci 2 kişi kullanabilir mi?

  Premium Duo, birlikte yaşayan 2 kişinin yararlanabileceği indirimli bir plandır. Plandaki her kişi kendi Premium hesabını kullanır, bu nedenle kimse bir parolasını paylaşmaz ve herkes kendi kaydedilmiş müziklerini ve çalma listelerini tutar.

  Lise öğrencisi Spotify öğrenci alabilir mi?

  Öğrenci için Premium” paketinin bugün 33 yeni ülkede pazara sunulmasıyla birlikte, toplam 36 ülkede** lise ve üniversite öğrencileri, kendi ülkelerinde ödedikleri lokal fiyatın yarısı kadar ücret ödeyip Spotify Premium hesabı sahibi olabilecek.

  Spotify öğrenci için ne gerekli?

  spotify‘ın öğrenci indirimini alabilmeniz için kullandığı kimlik ve uygunluk doğrulama yazılımı. öğrenci olduğunuzu kanıtlamak için e-devletten alınacak öğrenci belgesi yeterlidir.

  Spotify ücretsiz kullanma kaç gün?

  Bu 60 Günlük Ücretsiz Deneme Teklifi’ni sadece bir defa kullanabilirsiniz. Premium veya sınırsız hizmete abone olduysanız yahut 30 günlük veya 60 günlük ücretsiz denemeden önceden yararlandıysanız bu 60 Günlük Ücretsiz Deneme Teklifinden yararlanamazsınız. Spotify hizmeti bazı kişisel cihazlarda kullanılamayabilir.

  Lütfen İçeriği Puanlayın

  0 / 12

  Your page rank:

  Yorum yapın