Türk Telekom yönlendirme nasıl yapılır?

Her Koşulda Çağrı Yönlendirme: **21*TELEFON NO# yazılıp arama tuşuna basılarak yönlendirme gerçekleştirilebilir. Örnek: **21*0 555 XXX XX XX# Meşgul Olma Durumunda Çağrı Yönlendirme: **67*TELEFON NO# yazılıp arama tuşuna basılarak yönlendirme gerçekleştirilebilir.

Yönlendirme Nasıl Yapılır?

Telefonunuzdan **21* tuşladıktan sonra hattınızı yönlendirmek istediğiniz numarayı 11 haneli olarak yazıp ardından # tuşuna basarak arama yaptığınızda, hattınızı o numaraya yönlendirmiş olursunuz. Numara yönlendirmeyi iptal etmek için ise #21# tuşlayıp aramaya basmanız yeterli olacaktır.

Sabit hat nasıl yönlendirilir?

Ev telefonunuzu yönlendirmek için *21* tuşladıktan sonra ev telefonunuzun yönlenmesini istediğiniz 10 haneli telefon numarasını ve # işaretini tuşlamanız yeterlidir. Yaptığınız bir yönlendirmeyi iptal etmek için ev telefonunuzdan #21# tuşlamalısınız.

Türk Telekom sabit hat yönlendirme nasıl yapılır?

Sabit Numara Taşıma Hizmeti Nasıl Başvurulur? Şirketimize numarasını taşımak isteyen müşteriler Türk Telekom Ofis ve Bayilerinden, www.turktelekom.com.tr , MOIM , 6606 SMS kanali ve diger dijital kanallardan, numara tasima talebinde bulunabilmektedirler.

*# 21 *# nedir?

Turkcell Telefonu Başka Numaraya Yönlendirme **67*telefon numarası# yazıp aradığınızda meşgul olunan zamanlarda belirttiğiniz numaraya yönlendirme yapılır. **21*telefon numarası# yazıp aradığınızda her gelen arama direkt belirttiğiniz numaraya yönlendirilir.29 Eki 2022

*# 0.02 kodu nedir?

AVEA, TURKCELL VE VODAFON KULLANANLAR Telefonunuzdan hemen ##002# yi tuşlayın ve arayın. Ekranınıza aktarma iptal diye bir yazı gelecek. Böylece bugüne kadar sizden para kırpan!!! yönlendirmeyi kaldırmış oluyorsunuz.

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın