Zeki Doruk Kimdir?

1997 yılında organize perakende sektöründeki gelişimleri yakından takip eden işadamı Zeki DORUK, HAKMAR’ın temellerini atarak sektörde kalıcı, sürdürülebilir, güvenilir, yenilikçi bir marka oluşturmuş ve ilk mağazasını Pendik Velibaba’da açmıştır.

Hakmar hangi ülkenin?

pendik ilçesi sınırları içinde özellikle kurtköy civarlarında sıkça rastlanmaktadır. konsept olarak “cami altındaki market” modelini benimsemişlerdir fakat camilerin yoğunluğu hakmarların yoğunluğundan az olduğu için yer yer sıradan bir yeşilci market görüntüsü de sergilerler.

Hakmar kaç tane şubesi var?

1997 yılında İstanbul Pendik’te kurulan Hakmar Alışveriş Merkezleri, öncelikle bu bölgede hızla büyüyerek, bugün şube sayısını 32’ye çıkarmış, deneyimli personel kadrosu ve binlerce m2’lik satış alanı ile son yıllarda sektörün dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Halk marketin sahibi kim?

HABERİMİZ HALKMAR SAHİBİ MEVLÜT KILIÇ’I RAHATSIZ ETTİ Tüm marketlerin sundurmaları izinsiz inşa ettiğini yazmamıza rağmen sadece Halkmar Market‘ten yükselen tepki sesi eleştiri ile de kalmadı.19 Oca 2021

Hakmar sahipleri nereli?

Niyazi Doruk 1954 yılında Sivas İli Suşehri ilçesi Karacaören Köyünde Çerçi ve Bakkal olarak ticari hayatına başlamıştır. 1959 Yılında ise Aynı ilçeye bağlı taklak köyünde ilk yerleşik bakkaliyesini açmış 1970’e kadar devam ettirmiştir.

Hakmar ilk nerede açıldı?

Geçmişten gelen tüccarlık deneyimi ve marka gücüyle HAKMAR, Discount Mağazacılık sektöründe HAKMAR Mağazacılık olarak Pendik Esenyalı’da ilk şubesini 2007 yılında hizmete açmıştır.

Doruk gerçekte kaç yaşında?

Onur Seyit Yaran, 13 Ocak 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen baba tarafından Ordu’ludur. Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Spor Yöneticiliği Bölümü’nde öğrencidir.23 Nis 2022

Doruk boyu kaç?

Onur Seyit Yaran (Kardeşlerim Doruk) boyu 1.87 cm.10 Nis 2021

Lütfen İçeriği Puanlayın

0 / 12

Your page rank:

Yorum yapın